Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 5
Ez már a harmadik üvegem, és minden reggel és este használom. A formula tökéletes, csodálatosan érződik a bőrön, és tökéletesen illeszkedik a rutinomba. Smink alatt is remekül működik, anélkül, hogy bármilyen problémát okozna. Bár a bőröm nagyon érzékeny és allergiára hajlamos, még nem tapasztaltam semmilyen reakciót. Csak nézd meg az összetevők listáját – ez a tonik tele van hasznos, bőrbarát összetevőkkel. Az egyetlen lehetséges hátránya az enyhe illat, ami egyeseket irritálhat, de számomra 100/10.
Számomra az egyik legjobb tonik. Először egy kanadai menyasszonytól kaptam ennek a termékcsaládnak az összes termékét. Annyira jól álltak a bőrömnek, hogy a reggeli rutinom is belőlük lett. A tonikkal kezdem, majd a szérummal, a fluiddal és végül a krémmel ebből a termékcsaládból. Elég száraz, érzékeny a bőröm.
A tonik teljesen szuper, a bőrömnek szüksége van rá, jól beszívódik és azonnal felkenhetem a többi terméket. A peptidek szükségesek ahhoz, hogy a bőr jobban felszívja, például a hialuront vagy a kollagént. Már vettem egy barátomnak. Exkluzívnak tűnik. ajánlom
A toner nagyszerű. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Kellemes a bőrön, szépen beszívódik.
A toner nagyon jó, elég folyékony, és talán más adagolást szeretnék, mint egy pumpát, de a kiszerelés minden esetre túl drága.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.