Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid









Vélemények – 3
Eleinte zavart a műanyag szag, de úgy döntöttem, adok egy esélyt a terméknek, és használtam egy ideig. Azt mondhatom, hogy a balzsam nemcsak haszontalannak bizonyult, de kiszárította az ajkaimat, mintha kinyomná belőlük a nedvességet. Amellett, hogy kellemetlen érzést kelt az ajkamon, szétterül és a számba kerül, az íze pedig kellemetlen. Nagyon vonzó csomagolás egy kellemetlen termékhez képest.
Ma a kezembe került ez a balzsam. Nagyon szép csomagolás, tetszik a fúvóka, hogy nem csak egy hegy, szépen elkenhető. Nagyon-nagyon enyhe illata van. Sajnos nincs íze. Kellemes az ajkakon, nem ragacsos, és a hajhoz sem ragad :-D Tetszik a balzsam csomagolása, de kár, az íze lehetett volna jobb is. De egyébként elégedett vagyok.
Szuper hidratálás
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.