Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 6
A tartály nem nagy, de a krém nagyon hatékony. Már kis mennyiség is hidratálja és simítja az érzékeny bőrt ezen a területen. Ráadásul a krém kellemes illatú és szépen van csomagolva. Nem ragad és nem hagy csomókat.
Imádom az állagát és az illatát. És miután kipróbáltam, elmondhatom, hogy tényleg működik, puha és feszes lesz tőle a mellkasom körüli bőr. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel.
Könnyen felszívódik és kellemes illatú. Nem okoz allergiát.
Sűrű és kellemes a krém, el kell kenni rendesen az utasítás szerint :) Nekem száraz a bőröm és néha használom a lábamra vagy egyéb száraz területekre 🤍 nagyon jó
A krém sűrű, hatékony, gyönyörű (finom) illatú. Jól hidratálja a bőrt.
Nagyon jó krém, még ha régóta nem is használom :)
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.