Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid







Vélemények – 8
Az ugyanebből a termékcsaládból származó samponnal együtt megmentette a hajamat, ami végre hidratált és már nem száll. A balzsam bezárta és kisimította a kutikulát, a haj pedig puha és sima tapintású lett. Az illata kellemesen édes és virágos. Az állaga krémes sárga. A balzsam könnyű, és nem hagyja maga után a hajam petyhüdtnek érződni. Egy pumpálás elég a hátam feléig érő hajra, ami elég bőséges. Remélem, sokáig ajánlatban lesz, mert nem tudok jobbról. És szeretném újra megvenni. Aztán még egyszer.
Sajnos a balzsam nem vált be a hajamra. Használat után statikussá és nehezen formázhatóvá vált a hajam. Nem fogom újra megvenni. Előnye a gyönyörű, hosszan tartó illata.
A balzsam nagyon könnyű (többet kell belőle felvinni), és nagyon finom illata van.
Egy nagyon kellemes balzsam mindennapi használatra – könnyű, nem nehezíti el a hajat, és kellemes illata van. Két évig szavatosságú és jó összetevőkből áll. A szórófej lehetővé teszi a megfelelő mennyiségű balzsam kiadagolását. Biztosan meg fogom vásárolni ezt a terméket.
Nagyon száraz hajam van, rémálom fésülni mosás után. Ez egy fantasztikus termék. Sokkal könnyebben kezelhetővé vált a hajam, szárítás után pedig nagyon sima és kellemes tapintású lett. Mindenképpen veszek még egy üveggel, ha elhasználom.
Nagyszerű balzsam, megkönnyíti a fésülést és kellemes illatú
Egy jól hidratáló balzsam. A haj kevésbé lesz gubancos és könnyebben kezelhető. A balzsam finom illatú, sűrű és nagyon hatékony.
Kellemes illata van, tökéletesen hidratál.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.