Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 4
Nagyszerű sampon, a haj könnyen fésülhető, sima, kellemes illatú, balzsammal használom, ajánlom.
Nagyon kellemes az illata, jó az állaga. Már használom egy ideje, hajmosás után puha, selymes a hajam. *Kedvenc webshop, mert mindig sok termékmintával lepnek meg <3
Számomra már az első használat után nagyszerű. Száraz és szőkített hajam van, és ez a sampon gyönyörűen puhítja. Kellemes és puha illata van.
A barátomnak vettem. Nincs kellemetlen, erős illata, sőt, ellenkezőleg, kellemes illata van, jól habzik, egy kevés is elég belőle, a haj mosás után puha. A nagy kiszerelésnek köszönhetően nagyon sokáig elég. Tényleg nem számítottam ilyen termékre az áráért. A csomagolás is gyönyörű, mindenképpen ajánlom, a barátom áradozik róla. 🤎 Aranysárga színe van egy csipetnyi csillámmal (nem, az én hajam nem igazán csillámlik mosás után).
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.