Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 5
Hetente kétszer használom őket, és nagyszerűek, ragyogóvá és simává varázsolják a bőröm. Néhány percig hagyom őket a bőrömön, majd bedörzsölöm velük az egész bőrömet. Már 2 hét után látom az eredményeket a bőröm textúráján.
Habár zsíros a bőröm, mitesszerekkel küzdök, és hetente kétszer használom a terméket, túl irritáló volt számomra. Sok CorsX termékem van, és ez az egyetlen, ami csalódást okozott.
Sok arctisztító korongot használtam már, ezek mindenképpen az egyik legjobbak☺️ Elég érzékeny, kombinált, kiütésekre hajlamos bőröm van, de ezek a korongok nem okoztak irritációt vagy szárazságot, jó gyulladáscsökkentő és hámlasztó hatásuk volt. Hetente többször is használtam őket az esti rutinomban. A korongok nem olyan nagyok, mint például a Needly márkájúak, de nagyon jól átitatódnak az esszenciával.
Nagyon menő betétek, az összetételük tökéletes, az ajánlásom harmadszori rendelés, külön köszönet a cégnek, a kiszállításért és ajándékba egy csomó remek mintát
Szépen behatolnak a bőrbe, tisztává és ragyogóvá teszik azt! Eldugult orrpórusokra ajánlom :)
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.