Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid









Vélemények – 5
Egy éjszakai maszktól kicsit többet vártam, de balzsamként ez a cucc elsőrangú. Szépen színeződik, kellemes az állaga és az illata. Biztosan megveszem a többi fajtát is ♥
Csodálatos maszk, hidratál és táplál
Nagyon kellemes illata van, ami nem túl erős vagy mesterséges. Használata után az ajkak szépen hidratáltak, puhák és egészségesebbnek tűnnek. Értékelem, hogy a maszk nem ragad és kényelmes viselet. Nemcsak éjszaka, hanem nappal is használom balzsamként, mert jól táplálja az ajkakat és szép megjelenést kölcsönöz nekik. Összességében nagyon elégedett vagyok a termékkel.
Kevésnek tűnt, de nem kell sokat költeni az ajkakra, sokáig elég. Reggelre az ajkak selymesek, puhák és annyira teltek. Nincs tolakodó illata. Tetszik.
Kötelező darab a téli hónapokban. Kellemes illata van és hidratál 💋
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.