Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 16
Nagyon el vagyok ragadtatva! Használat után puha és selymes tapintású lesz a bőröm. Minden este használom, és el sem tudom képzelni a bőrápolási rutinom nélküle. Mindenkinek ajánlom, aki egy kis luxusra vágyik a mindennapi rutinjában 🌸
Nagyon jól hidratálja az ajkaimat, és a napjaim elválaszthatatlan részévé vált.
Egy balzsam, ami igazán hidratálja az ajkakat, ajánlom.
Ajándékba kaptam. A gélbalzsam sűrű, üvegszerű az ajkakon, kellemes, szagtalan. De egy kicsit ragacsos, és nem vettem észre semmilyen hidratálást. Ki ismeri a purelan balzsamot, az nekem arra emlékeztetett. Ajánlom, hogy próbáld ki, mert mindannyian mások vagyunk, de magamnak valami mást fogok keresni.
Nagyon kellemes vazelines állag, illat mentes, és nem ragad. Nappalra én nem szoktam használni de akkor gyönyörű fénye miatt akár szájfénynek is használható. Nagyon jól hidratálja és gyógyítja az ajkaim. Nagyon ajánlom!
Minden este használom, és reggelre az ajkaim hidratáltak, teltek és lédúsak. Illatmentes és nem ragad, ami nagyszerű. Ez a kedvenc termékem <3
nagyon kellemes az állaga, nem ragadós, de gyönyörűen hidratál. külön pont azért, hogy nincs benne felesleges illatanyag. biztos, hogy újra fogom venni, eddigi legjobb ajakápoló
Nagyon jó és nem zsíros. Nagyon kényelmes viselet, egész télen használtam, és soha nem repedezett ki az ajkaim.
Nagyon érzékeny vagyok az ajkaimra. Eddig európai készítményekkel próbálkoztam, de mind kiszárította a számat. KB egy hete tesztelem ezt amit Dorka ajánlott a tiktokon... és imádom ... teljesen más életminőség , ha az embernek nem szakad fel a bőr az ajkain napi szinten.
Nem tetszett, nagyon szárítja az ajkakat, és inkább úgy működik, mint egy szájfény.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.