Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 5
A balzsam nagyon kellemes, nem ragad, hidratál és könnyen felvihető.
Nagyon kellemes, nem ragad, hidratáló szájfény, illatanyag és színezék nélkül
Hosszan hidratál, tökéletes hideg napokra, nem ragad az ajkakra, illatmentes és sokáig elég. Biztosan újra fogom venni :-)
Korábban Carmexet használtam, de kipróbáltam ezt a terméket. Nagyon száraz ajkaim vannak. Imádom, mert ez a balzsam sokáig tart, pakolásként használom! Nagyon ajánlom.
Nagyon száraz ajkaim vannak, és ez a szájfény isteni áldás. 10 perc után hidratáltnak érzem az ajkaimat, még száraz foltok nélkül is. Az árához képest igazi kincs. Viszonylag olajos, színtelen és illatmentes.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.