Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid







Vélemények – 3
Ez a cucc abszolút a legjobb :-) Egész életemben száraz ajkakkal küzdöttem, sok terméket kipróbáltam már, de semmi sem hasonlítható ehhez :-) Este kenem fel, reggel pedig gyönyörűen hidratált ajkaim vannak, napközben pedig akár egy teljesen sima balzsamot is tudok használni.
Ez annyira finom. Nagyon jól hidratál, az ajkak puhák és regeneráltak utána.
Az egyik legjobb ajakápoló, amit valaha használtam. Gél formájában mélyen hidratál, és kiválóan regenerálja a kicserepesedett ajkakat. Minden este maszkként használom, de kis mennyiségben nappali használatra is kiváló. Egészséges, telt ajkak ❤️
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.