Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.







Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 45
Legjobb toner
Már el sem tudom képzelni a bőrápolást nélküle. Az állaga könnyű, vizes, mégis enyhén gélszerű (?). A fenekemre is használom, és segít a pattanások leküzdésében :)
Ez egy nagyszerű tonik. Tökéletes a pattanásos bőrre. Jól tisztít és gyengéden hámlaszt. A Medi Cube Red krémmel kombinálva látható eredményt produkál. Nagyon elégedett vagyok. Biztosan újra fogom venni.
Én spriccelős flakonba tettem hogy ne használjak sokat belőle. Tisztítás után használom. Nagyon ajánlom.
Felvitel után a bőr gyönyörűen ragyogó és táplált lesz🤗
Remek illat, szép termék. Ez a festék a gyengédebbek közé tartozik. A bőr utána gyönyörűen tiszta és hidratált. Nem terheli a pattanásos bőrt. ajánlom.
Kellemes tonik, az Aloe-nak köszönhetően hidratáló, de nekem kicsit gyengéd, mivel jobban szeretem a hámlasztó tonikokat. Szépen megnyugtatta a bőrt.
Amióta az Oh Good Morning géles lemosó után ezt a tonikot használtam, annyira tiszta a bőröm. Újra és újra meg fogom vásárolni
Többször újra vettem egyszerűen imádom! Én tényleg úgy vettem észre, hogy segített a hamlasztásban de tökéletesen működik más termékekkel is! Jelenleg mást használok de vissza fogok térni erre mert nagyon szerettem.
A tonik hűvös, nekem személy szerint nincs komolyabb bőrproblémám, így semmi látványos hatást nem vettem észre. A festék biztosan nem irritál, és jól működik. Könnyű, nem ragad, használat után a bőr felfrissül. Szerintem érzékeny bőrűeknek tökéletes lesz.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.