Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid

Vélemények – 2
Ennek a krémnek klasszikus, könnyed, krémes állaga van. Jól hidratál, gyorsan felszívódik, és kellemes hidratáltságérzetet hagy maga után egész nap. Nincs feleslegesen illatosítva. Azt hiszem, enyhe rosaceám van. Ezen nem segített, de ártott sem. Napi használat mellett körülbelül 4 hónapig tartott. Nekem is kitágult pórusaim vannak, és azt vettem észre, hogy egyáltalán nem rontotta őket, mint más krémek. Ezért ezt a krémet elsősorban egész napos hidratálóként ajánlom érzékenyebb bőrre, napi használatra és elfogadható áron. ☺️
Könnyű krém, nagyszerű állaggal, felesleges illatanyag nélkül, szépen hidratálja a bőrt, mindenképpen ajánlom!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.