Skinfood Apricot Face MaskFinom illatú, kellemes állagú.
Puhítja és hidratálja a bőröm. Használata után a húzódó érzés megszűnik.
A piros, irritált területeket nyugtatja. Szeretem használni.
Nem rossz, de nekem kevés volt Nagyon száraz bőrre sajnos úgy vettem észre, hogy nem eléggé tápláló, pedig magát a hatóanyagot nagyon kedvelem. Alapvetően jó termék, de elajándékoztam, mert az én bőrömhöz ez kevés :(
Lehet nélküle élni Nem tett rosszat a bőrömmel, de igazán jót sem. Látványos eredményt nem érzékeltem, és nagyon zavart a belecsomagolt fültisztító szerű pálcika, ami egyenként van műanyagba csomagolva a papírTöbb információ
benton mindenek felettaz összes benton terméket igyekszem kipróbálni, mert eddig mindegyik csodás volt. ez is beállt a sorba. csökkenti a rosaceam általi piros foltokat és megnyugtatja a skin barrierem.
Csodás nap közbeni kiegészítőSzáraz, vízhiányos a bőröm, nagyon jól jön a nap közbeni plusz hidratáláshoz. Simán sminkre fújom, nem keni el, kellemes érzetet ad, szép dewy finish képet kap a bőr.
Remek választás!Kellemes illatú, könnyed, zselés állagú maszk. Nagyon jó, hogy van hozzá pici spatula, így nem szennyezem el a tégelyt. Reggelre nem csak puha és rugalmas lett a bőröm, de még a pórusaimat iTöbb információ
Skinfood Apricot Face MaskFinom illatú, kellemes állagú.
Puhítja és hidratálja a bőröm. Használata után a húzódó érzés megszűnik.
A piros, irritált területeket nyugtatja. Szeretem használni.