Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid









Vélemények – 3
A maszk kellemesen hűsítő. Jól felszívódik, jól tart, a szemkörnyéken és a homlokon nekem egy kicsit kisebb. A csomagolás egy praktikus, zárható dobozban van, így a többi maszk nem szárad ki. Csipesz mellékelve az eltávolításhoz. A bőr hidratált a felvitel után.
Nagyon jó tömítés...nem szökik ki a nedvesség. Jól telített. Vékony.
Kíváncsiságból vettem ezt a maszkot, és már egy hete használom, nem minden nap, hanem minden másnap, azt mondhatom, hogy jól hidratálja a bőrt. Szerintem a hosszú távú eredmény 3 alkalom után és egy kicsit korai után is elérhető, mindenesetre a bőr jól hidratált és már sokkal, nagyon ajánlom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.