VéleményAz illata számomra kellemes, a bőrömnek az agyagmaszkok a legideálisabbak, viszont sajnos ez a termék nekem nem lett a kedvencem. Más maszkokhoz képest, eléggé nehezen lemosható.
Szuper Én is azért vettem meg, hogy kiderüljön, melyik szérum a nekem való. Napi 1x használattal majdnem 1 hónapra elég, így bőven ki tudod deríteni, melyik a leginkább hozzád illő. Nagyszerű ajánlTöbb információ
Lehet nélküle élni Nem tett rosszat a bőrömmel, de igazán jót sem. Látványos eredményt nem érzékeltem, és nagyon zavart a belecsomagolt fültisztító szerű pálcika, ami egyenként van műanyagba csomagolva a papírTöbb információ
Purito Nekem elnyerte a tetszésem. Nagyon érzékeny bőröm van, ezt a krémet éjszakára használom, a BOJ ginsenges tonikjával és reggelre álomszép a bőröm! Csak ajánlani tudom.
HidratálóGéles állaga miatt nyáron is nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Télre viszont nekem kevés lesz, mert sokkal szárazabb akkor a bőröm. De zsíros bőrre szerintem télen is tökéletes.
imádtam!!A Manyo Galac Niacin 2.0 Essence 30 ml-es változatát kaptam ajándékba az első rendelésem mellé, és teljesen odavagyok érte! Kellemes meglepetés volt, maga a termék pedig fantasztikus, könnyűTöbb információ
VéleményAz illata számomra kellemes, a bőrömnek az agyagmaszkok a legideálisabbak, viszont sajnos ez a termék nekem nem lett a kedvencem. Más maszkokhoz képest, eléggé nehezen lemosható.