Egy szinte tökéletes hidrofil olaj! Könnyen felvihető, szépen tisztít. Vízzel elegyedve nagyon kellemes az állaga. Nem tolakodó, nem ragadós. Hasznát után kéri a következő lépést, ami lehet toner, szérum, krém. Csak ajánlani tTöbb információ
Noni AmpouleRégóta használom és őszintén nagyon szeretem, meg vagyok vele elégedve teljesen! Könnyed, kicsit zselés állagú de a bőrömmel csodát tett amikor igazán problémás volt ( apró pattanások amikneTöbb információ
Termék kipróbálásFantasztikus ez a maszk igaz nem olcsó de manapság mi az, jobb mint vártam szerintem nagyon jó hatással van az arca látható és érezhető nagyon puha selymes lesz használat után pedig 50 éves Több információ
Egy szinte tökéletes hidrofil olaj! Könnyen felvihető, szépen tisztít. Vízzel elegyedve nagyon kellemes az állaga. Nem tolakodó, nem ragadós. Hasznát után kéri a következő lépést, ami lehet toner, szérum, krém. Csak ajánlani tTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket