Tökéletes mindennapi arcmaszkNagyon jó illata van, ár érték arányban ez a legjobb Arcmaszk.
Puha és rugalmas lesz utána az arcom.
Tökéletes választás, amikor nincs időd és csak gyorsan feldobsz egy 10 perces maszkot.
HiTöbb információ
kedvenc toner!nekem nagyon bevált, szeretem ezt a tonert. Nem is kifejezetten hidratál, de nem is hámlaszt, nyugtatja a bőrt és a gyulladt pattanásokat.
Friss reggelekNagyon kellemes, könnyed, hűsítő gél. Én az egész arcomra használom, mert mindig sokat nyomok ki belőle. Szerintem rugalmasabb és hidratáltabb a bőröm mióta használom.
Remek lotion, de nagyon illatosEz egy jó összetevőlistás lotion, remekül hidratál, könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, a csomagolása praktikus, szép üvegben van, optimális mennyiséget ad a pumpás kiszerelés, ár-érték aTöbb információ