Nagyszerű termék!Nos, először is, a vélemények alapján sikerült kiválasztanom magamnak a megfelelő árnyalatot, ami az NO21C. Pontosan ezt kerestem – világos, közepes fedésű, kissé ragyogó, valami, ami kicsitTöbb információ
KedvencNagyon szép kis termék, a missha BB krémet cseréltem erre, habár annak a semleges színe jobban tetszett, de ez hormonbarát és cruelty free . Csak ajánlani tudom. Kicsit sárgásabb a tónusa, Több információ
Szép, hideg tónusú, krémes, de nem túl tartós.Krémes, de nem túl tartós. Ha az én bőrtónusod van, és enyhén pigmentált az ajkad, akkor ezzel az árnyalattal nyugodtan megúszhatod, tökéletes lenne, ha fél árnyalattal sötétebb lenne. De maTöbb információ
Nagyszerű termék!Nos, először is, a vélemények alapján sikerült kiválasztanom magamnak a megfelelő árnyalatot, ami az NO21C. Pontosan ezt kerestem – világos, közepes fedésű, kissé ragyogó, valami, ami kicsitTöbb információ
KedvencNagyon szép kis termék, a missha BB krémet cseréltem erre, habár annak a semleges színe jobban tetszett, de ez hormonbarát és cruelty free . Csak ajánlani tudom. Kicsit sárgásabb a tónusa, Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket