ÜdítőNem lesz szuper hidratáló, ha szuper száraz bőröd van, vagy ha védőproblémák vannak. De zsíros és normál bőrre jó. Szintén kellemes frissíteni a nap folyamán smink vagy fényvédő felett.
ValaTöbb információ
Már a második palacknál tartok!A termék nagyon kellemes hűvös, nyugtató érzést hagy a bőrön. Nem irritál. Nyáron különösen jól esik a hőségben egy kicsit befújni az arcodat vele. Nagyon tudom ajánlani!
ÜdítőNem lesz szuper hidratáló, ha szuper száraz bőröd van, vagy ha védőproblémák vannak. De zsíros és normál bőrre jó. Szintén kellemes frissíteni a nap folyamán smink vagy fényvédő felett.
ValaTöbb információ
Már a második palacknál tartok!A termék nagyon kellemes hűvös, nyugtató érzést hagy a bőrön. Nem irritál. Nyáron különösen jól esik a hőségben egy kicsit befújni az arcodat vele. Nagyon tudom ajánlani!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket