ÜdítőNem lesz szuper hidratáló, ha szuper száraz bőröd van, vagy ha védőproblémák vannak. De zsíros és normál bőrre jó. Szintén kellemes frissíteni a nap folyamán smink vagy fényvédő felett.
ValaTöbb információ
Már a második palacknál tartok!A termék nagyon kellemes hűvös, nyugtató érzést hagy a bőrön. Nem irritál. Nyáron különösen jól esik a hőségben egy kicsit befújni az arcodat vele. Nagyon tudom ajánlani!
Csodás nap közbeni kiegészítőSzáraz, vízhiányos a bőröm, nagyon jól jön a nap közbeni plusz hidratáláshoz. Simán sminkre fújom, nem keni el, kellemes érzetet ad, szép dewy finish képet kap a bőr.
ÜdítőNem lesz szuper hidratáló, ha szuper száraz bőröd van, vagy ha védőproblémák vannak. De zsíros és normál bőrre jó. Szintén kellemes frissíteni a nap folyamán smink vagy fényvédő felett.
ValaTöbb információ
Már a második palacknál tartok!A termék nagyon kellemes hűvös, nyugtató érzést hagy a bőrön. Nem irritál. Nyáron különösen jól esik a hőségben egy kicsit befújni az arcodat vele. Nagyon tudom ajánlani!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket