Nagyon szeretemÁr/érték arányban egy nagyon jó aloe gel. Nem használom túl gyakran, csak amikor nagyon kell. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. És nagyon sokáig elég. Nyáron kötelező darab!
HidratálóGéles állaga miatt nyáron is nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Télre viszont nekem kevés lesz, mert sokkal szárazabb akkor a bőröm. De zsíros bőrre szerintem télen is tökéletes.
Nagyon szeretemÁr/érték arányban egy nagyon jó aloe gel. Nem használom túl gyakran, csak amikor nagyon kell. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. És nagyon sokáig elég. Nyáron kötelező darab!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket