Furcsa szerelemElőször mintát kaptam belőle, és imádtam. Meg is vettem a nagy kiszerelést. Na hát ilyen textúrát még nem is láttam. Nem tudtam mit gondoljak. Ilyen zselé az egész, nehéz kitapasztalni mennyTöbb információ
HidratálóGéles állaga miatt nyáron is nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Télre viszont nekem kevés lesz, mert sokkal szárazabb akkor a bőröm. De zsíros bőrre szerintem télen is tökéletes.
Furcsa szerelemElőször mintát kaptam belőle, és imádtam. Meg is vettem a nagy kiszerelést. Na hát ilyen textúrát még nem is láttam. Nem tudtam mit gondoljak. Ilyen zselé az egész, nehéz kitapasztalni mennyTöbb információ
HidratálóGéles állaga miatt nyáron is nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Télre viszont nekem kevés lesz, mert sokkal szárazabb akkor a bőröm. De zsíros bőrre szerintem télen is tökéletes.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket