Jó szérum, deVan egy krémem ebből a termékcsaládból, és amikor szérumot választottam, úgy döntöttem, hogy nem játszom rulettet, és ugyanazt a szérumot veszem. Találtam előnyöket és hátrányokat is:
+ a szTöbb információ
Könnyű alapja a rutinomnakReggeli és esti rutinom első lépéseként használom hónapok óta. Könnyed, nem nehezít el se szépen megtartja a bőröm nedvességét.
Barrier támogatásLassan az üveg végére érek, es nagyon tetszik. Gyorsan beszívódik, egyenlíti es nyugtatja a bőrt. A dr althea 147 krémmel együtt látványosan tudta javítani a bőröm
Majdnem tökéletes Most használtam el. Könnyen beszívódó, vizes állagú szérum. Most nyárra ideális, őszre nekem kevés lesz. Enyhe aloés illata van. Nem irritálta a bőröm, ami számomra fontos szempont. Nyárra mTöbb információ
Jó szérum, deVan egy krémem ebből a termékcsaládból, és amikor szérumot választottam, úgy döntöttem, hogy nem játszom rulettet, és ugyanazt a szérumot veszem. Találtam előnyöket és hátrányokat is:
+ a szTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket