Kicsit szárítAz én bőrömnek szárítja. Nyáron rendben volt, de télen túl sok. Főleg, ha utána sminkelsz, látom, hogy az államon hámlik a bőr a szárazságtól
nagyon jókicsi mintát kaptam belőle, majd kipróbálás után azonnal meg is vettem a teljes méretet. imádom, nagyon szép puha tőle a bőröm, heti 2-3 alkalommal használom. újra fogom venni!
Kicsit szárítAz én bőrömnek szárítja. Nyáron rendben volt, de télen túl sok. Főleg, ha utána sminkelsz, látom, hogy az államon hámlik a bőr a szárazságtól