KiválóMiután letisztítom az arcomat utána ezzel a koronggal is áttörlöm az arcomat , nagyon szépen leszedi a maradék sminket és szennyeződéseket ! Nekem a bőröm érzékeny de ez a termék nem irritálTöbb információ
Sima arc tisztítás utánKét korongot vettem külön-külön kiszerelésben, és azonnal megbántam, hogy nem vettem egy teljes csomagot! 😃
Gyengédek a bőrhöz, könnyen használhatóak, és nagyszerűen tisztítják az arcot. A Több információ
nagyon jókicsi mintát kaptam belőle, majd kipróbálás után azonnal meg is vettem a teljes méretet. imádom, nagyon szép puha tőle a bőröm, heti 2-3 alkalommal használom. újra fogom venni!
Tetszik 😍Rendszeresen használok különféle arcmaszkokat és párnákat a rutinomban, nagyon tetszett ez a formátum. Csodálatosan hidratálnak, könnyen használhatóak. Mindenképpen ajánlom őket 👍 És mindenTöbb információ
KiválóMiután letisztítom az arcomat utána ezzel a koronggal is áttörlöm az arcomat , nagyon szépen leszedi a maradék sminket és szennyeződéseket ! Nekem a bőröm érzékeny de ez a termék nem irritálTöbb információ