Végül hidratáló gél krémA zselés krémekkel mindig gondjaim vannak, mert amint felszívódnak, kiszárad az arcom. Ez valójában hidratál nyáron, és nem tör ki.
Egy kis aloe illata van.
Nem lenne elég száraz bőrre és hiTöbb információ
JóA színei tetszenek, nagyon természetes színhatást lehet vele elérni. Az állagával nem vagyok teljesen elégedett, mivel én a krémesebb állagú hidratáló jellegű korrektorokat jobban szeretem, Több információ
KedvencEddig illatmentes micellás vizeket használtam, gondoltam próba szerencse. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Napi szinten használom. Kombinált bőröm van, tisztítja, nem marad zsíros érzet, csaTöbb információ
Alapdarab Számomra ez már alapdarab, mindig kell, hogy legyen itthon egy. Hűsít,ápol,hidratál.
Nyáron testápoló helyett használom.
Arcra és testre is egyaránt jó.
Hasznosnak tartom és jó szívvel ajTöbb információ
Pont jóMéretben pont jó volt a szövetmaszk. Nem tapasztaltam bőrirritációt. Kellemes illatú az esszencia, finom puha volt utána a száraz bőröm. A csomagban maradt esszencia, így dekoltázsra és nyakTöbb információ
Végül hidratáló gél krémA zselés krémekkel mindig gondjaim vannak, mert amint felszívódnak, kiszárad az arcom. Ez valójában hidratál nyáron, és nem tör ki.
Egy kis aloe illata van.
Nem lenne elég száraz bőrre és hiTöbb információ
JóA színei tetszenek, nagyon természetes színhatást lehet vele elérni. Az állagával nem vagyok teljesen elégedett, mivel én a krémesebb állagú hidratáló jellegű korrektorokat jobban szeretem, Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket