Taupey ShadeJó szín az ajak kontúrozásához és a túl élénk színeket harmonizálni vele. Krémes állagú, egyáltalán nem szárít. A stift formája lehetne jobb, de nem okoz nagy gondot a használata így sem, a Több információ
Tokeletes! 😍🫰🏻Hosszantarto, jo illatu, rengetegen dicsertek! Jobb, mint barmilyen ruzs vagy szajfeny, nagyon konnyen lejon egy torlessel amikor leszedi az ember a nap vegen, de egesz nap rajta marad eves,Több információ
Jó termék Nekem nagyon tetszik.
Tényleg nem érződik az ajkakon.
Szép színe van, én a 07 Envy me árnyalatot vettem meg. Természetes szín, nem közönséges.
És valóban tartós.
legjobbMeg vagyok győződve róla, hogy ez a világ legjobb ajakbalzsama. Jól hidratál, gyönyörű, átlátszó, fényes a végeredménye, és a színei egyszerűen fantasztikusak. Örökké ezt fogom használni :)
szép pirosítóNagyon jó pirosító, kellemes az állaga és könnyű a használata. A 02-es árnyalat, amit választottam, szépen illik a bőrszínemhez, jól eldolgozható és természetes hatást ad. Nagyon ajánlom.
Nagyon jó szempilla spirálNagyon jó szempillaspirál a ROM&ND HAN ALL FIX mascara: egész nap tart, vízálló, nem kenődik, nem csinál panda szemet és nem morzsolódik. Tényleg szépen hosszabbá teszi a szempillákat, mégisTöbb információ
Nagyszerű formulaImádom a formuláját, egész nap a helyén tartja a szemöldököm, nem kenődik el és nem fakul. A spoolie szemöldök lehetne jobb is, mivel egy kicsit túl nagy. A szín, amit vettem (2-es), túl melTöbb információ
Thulian 06A szájfény színe nem egyezik a leírásban és a videókban szereplőkkel. Inkább kicsit pirosas rózsaszín árnyalata van, a rose-nak gondoltam volna hasonlót.
Semmivel nem tartósabb, mint az olcsTöbb információ
Taupey ShadeJó szín az ajak kontúrozásához és a túl élénk színeket harmonizálni vele. Krémes állagú, egyáltalán nem szárít. A stift formája lehetne jobb, de nem okoz nagy gondot a használata így sem, a Több információ