Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 5
Nagyon kellemes termék! Érdekes az applikátora és (számomra) nagyon kellemes illata van. Véleményem szerint olyan az illata, mint a borsmentateának! A szájfény felvitele után hűsítő érzés. Tökéletes nyárra!
Jól mutat az ajkakon, és jó applikátora van.
Egy gyönyörű, csillogó szájfény, amely matt rúzsok fedőrétegeként is alkalmas. Felvitel után "bizsergő" illata van, mint a mentolos fogkrémnek, ami egyeseknek nem túl kellemes, de engem személy szerint nem zavar.
A szájfény szép megjelenésű és kellemes krémes állagú. A leírásban említett "bizsergés" viszont nem túl kellemes és emiatt felvitel után azt hittem, allergiás vagyok az összetevőre.
Szép fényű, belül finom csillám, felvitel után kicsit fukar
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.