Nem értem ezt a terméket.Nem vettem észre semmilyen hatást ettől az esszenciától. Nem hidratált eléggé, nem láttam semmilyen ragyogást, sőt, a bőrtónusom sem változott. Nem tudok semmi rosszat mondani, de pozitívat Több információ
😌A szérum nem hagy maga után ragacsos érzetet, ami nagyon pozitív számomra, gyorsan beszívódik, de különösebb ragyogást nem ad az arcnak. Jó szérum, de semmi extra.
Nem értem ezt a terméket.Nem vettem észre semmilyen hatást ettől az esszenciától. Nem hidratált eléggé, nem láttam semmilyen ragyogást, sőt, a bőrtónusom sem változott. Nem tudok semmi rosszat mondani, de pozitívat Több információ
😌A szérum nem hagy maga után ragacsos érzetet, ami nagyon pozitív számomra, gyorsan beszívódik, de különösebb ragyogást nem ad az arcnak. Jó szérum, de semmi extra.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket