🥰Szuper termék, csak ajànlani tudom! Remekül hűsít, jól illeszkedik az arcra és nagyon jól hidratàl. Én a pigmentfoltjaimnál nem vettem észre, hogy halványodtak volna, viszont a kisebb mimikaTöbb információ
😌A szérum nem hagy maga után ragacsos érzetet, ami nagyon pozitív számomra, gyorsan beszívódik, de különösebb ragyogást nem ad az arcnak. Jó szérum, de semmi extra.
🥰Szuper termék, csak ajànlani tudom! Remekül hűsít, jól illeszkedik az arcra és nagyon jól hidratàl. Én a pigmentfoltjaimnál nem vettem észre, hogy halványodtak volna, viszont a kisebb mimikaTöbb információ
😌A szérum nem hagy maga után ragacsos érzetet, ami nagyon pozitív számomra, gyorsan beszívódik, de különösebb ragyogást nem ad az arcnak. Jó szérum, de semmi extra.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket