Frissítve! Első maszkom, csodásan hidratál, táplál. Sok van benne, még a ny,akamra is kentem.Finom illata van, fáradt bőr azonnal megújul. Elégedett vagyok vele. ☀
Aloeverás gélNagyon jó, könnyed, gyorsan felszívódó gél. Hűsíti és nyugtatja a bőrt. Ajánlom mindenkinek, akinél kemény a víz vagy napon kell dolgoznia és gyakran leég a bőre.
Frissítve! Első maszkom, csodásan hidratál, táplál. Sok van benne, még a ny,akamra is kentem.Finom illata van, fáradt bőr azonnal megújul. Elégedett vagyok vele. ☀
Aloeverás gélNagyon jó, könnyed, gyorsan felszívódó gél. Hűsíti és nyugtatja a bőrt. Ajánlom mindenkinek, akinél kemény a víz vagy napon kell dolgoznia és gyakran leég a bőre.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket