Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 60
Nagyon kellemes maszk. Rendkívül érzékeny és száraz a bőröm. Minden irritál. Ez a maszk úgy viselkedik, mint egy kötés, hidratálja az arcomat, de nem hagy zsíros filmet. A maszk eltávolítása után visszamaradt esszencia nagyon könnyű és gyorsan felszívódik. Nem bontja le a sminket. Ráadásul a maszk mérete tökéletes. Nem olyan nagy, mint egyes maszkok, és könnyen igazítható az arcbőrhöz. Ne félj befektetni egy 10 darabos kiszerelésbe. Megéri.
A kedvenc maszkom, amit minden alkalommal használok, amikor kényeztetni akarom a bőröm. Használat után teltebbé és tápláltabbá/regeneráltabbá válik.
Sok zene kevés pénzért. Tökéletes hidratáló maszk.
Azt teszi, ami a legnagyobb megelégedéssel tölti el.
Nagyszerű arcmaszk! Puhává, simává és jól táplálttá varázsolja a bőröd. 👍🏻 Nagyon ajánlom!
Tiszta, sima és ragyogó bőr másnap. Este lefekvés előtt használom. Ajánlom. Az ár-érték arány jó.
Régóta veszek maszkokat a Lebelage-tól. A bőröm hidratált és puha lesz utána. Elegendő emulzió van benne ahhoz, hogy az egész testemet befedjem. Továbbra is fogom venni őket :)
Jó hidratáló maszk. A bőr kellemesen teltnek érződik a használata után. A közeljövőben fogok vásárolni még 🌟
Egy csodálatos hidratáló, nyugtató maszk. Használata után az arcom bőre üde és "telt lesz". Szeretem este felvinni egy hosszú nap után, és tökéletes kikapcsolódást nyújt.
Rendszeresen veszem ezt a hidratáló maszkot, és biztosan fogom is ezután. Nagyon jó áron van, és jobban működik, mint a sokkal drágább maszkok. A bőröm mindig gyönyörűen hidratált, mintha feszesebb lenne, és ennek köszönhetően a ráncaim is kissé lágyulnak. Mindig megpróbálom felhasználni a maradék esszenciát, és ami marad, azt reggelre elteszem, és az egészet elhasználom. 🤭
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.