Kitűnő fényvédőTűs mezoterápia után használtam, egyáltalán nem okozott problémát, a nagyon érzékeny, pattanásra hajlamos bőröm szereti, könnyen terül, nem irritál, nem okoz pattanásokat. Egészséges bőrfényTöbb információ
Érdekes, de jóEddig még nem használtam, olaj bázisú tisztítót, ezért nekem érdekes volt. De láthatóan tisztít. És könnyen eltávolítható a maradék olaj az arcról.
Nincs különösebb illata.
Kitűnő fényvédőTűs mezoterápia után használtam, egyáltalán nem okozott problémát, a nagyon érzékeny, pattanásra hajlamos bőröm szereti, könnyen terül, nem irritál, nem okoz pattanásokat. Egészséges bőrfényTöbb információ
Érdekes, de jóEddig még nem használtam, olaj bázisú tisztítót, ezért nekem érdekes volt. De láthatóan tisztít. És könnyen eltávolítható a maradék olaj az arcról.
Nincs különösebb illata.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket