Мій перший ретинол
Крем має дуже цікаву текстуру, незважаючи на липкість, через деякий час дуже добре вбирається в шкіру. Я використовую його приблизно кожні 3 дні. Минуло 2 тижні, поки я не бачу особливих змЧитати далі
СуперЯ користуюся ним уже тиждень. Мої зуби не стали чутливими до холодного, мені також подобається смак, він приємно ментолований, але не їдкий. Можливо, куплю його ще раз.
Непогано, але мені цього було недостатньоНа жаль, я помітила, що він недостатньо живить дуже суху шкіру, хоча мені дуже подобається сам активний інгредієнт. Загалом, це хороший продукт, але я його віддала, бо його недостатньо для мЧитати далі
Милі клаптикиУ ньому справді милі клаптики. 😊
Не варто очікувати від нього чудес, але він справді трохи заспокоює шкіру, і там, де були клаптики, фініш приємніший. Якщо він надійде у продажу, я замовлю Читати далі
Гарно 👍🏻Я мала сумніви щодо продукту, тож взяла маленький обʼєм для початку. Але була дуже здивована, адже попри безсульфатну формулу шампунь все одно гарно пінеться, волосся наче «ущільнене» після Читати далі
Мій перший ретинол
Крем має дуже цікаву текстуру, незважаючи на липкість, через деякий час дуже добре вбирається в шкіру. Я використовую його приблизно кожні 3 дні. Минуло 2 тижні, поки я не бачу особливих змЧитати далі