Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.

Ваші круті фоточки та відео

Відгуки – 1
Шампунь має прозору консистенцію, трохи більше схожий на рідкий гель. Пахне приємно, майже ностальгічно, як салонний засіб 2006 року. Аромат солодкий, квітковий, але не надто сильний. Я відчуваю його у волоссі протягом дня. Він швидко та добре піниться. Моє волосся вже розплутується та відчувається зволоженим у душі. Я також використовую кондиціонер з тієї ж лінійки і сподіваюся, що обидва будуть доступні ще довго, бо вони врятували моє електризуюче сухе волосся. У мене чутлива шкіра голови, яка надзвичайно швидко жирниться, і в мене нефарбоване, сухе, густе, тонке волосся. Таке класичне, тонке європейське волосся. Я мию та сушу його феном щодня. Цей шампунь розгладив мої кутикули, моє волосся зволожене, м'яке, і воно перестало електризуватися. Він не викликає лупи та свербіння шкіри голови. Для мене це великий скарб серед шампунів, і я обов'язково замовлю його ще раз!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.