Це добре, але для сухої шкіри буде недостатньоЦе добре, але для сухої шкіри буде недостатньо.
Добре підходить для жирної шкіри, АЛЕ має запах, тому, якщо ви чутливі, будьте обережні.
Текстура схожа на гелевий крем.
Капсула-ампула для освітлення тону з центелою вже вражає мене! ✨Я користуюся капсульною ампулою для освітлення тону з центеллою лише кілька днів, але вона мені вже подобається. Текстура легка, швидко вбирається і не залишає відчуття липкості на шкірі. ВоЧитати далі
СПФЯ шукала тональний крем із SPF на весну/літо, щоб мені не знадобився тональний крем. Поки що він працює дуже добре, має світлий колір, і я зазвичай наношу на нього трохи пудри ;)
Колагенові маскаЗамовила цю маску перший раз, відштовхувалась від відгуків. Після першого використання одразу видно результат.
Маска була добре запакованою, що дужу сподобалось
Це досить добреЗапах неприємний для мене, але, крім цього, він справляється зі своєю роботою.
Більше точно не буду замовляти.
Я буду залишатися на продуктах Neogen
Не рекомендую для чутливої шкіриМоя шкіра трохи чутлива і відразу після нанесення різало на обличчі, тому я не очікувала його ефекту. Запах дуже приємний, як тільки відкрила упаковку, скрізь пахло динею.
Це добре, але для сухої шкіри буде недостатньоЦе добре, але для сухої шкіри буде недостатньо.
Добре підходить для жирної шкіри, АЛЕ має запах, тому, якщо ви чутливі, будьте обережні.
Текстура схожа на гелевий крем.
Капсула-ампула для освітлення тону з центелою вже вражає мене! ✨Я користуюся капсульною ампулою для освітлення тону з центеллою лише кілька днів, але вона мені вже подобається. Текстура легка, швидко вбирається і не залишає відчуття липкості на шкірі. ВоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу