Рекомендую Я користуюсь цим кремом більше місяця і він мені дуже подобається. У мене жирна шкіра схильна до акне і цей крем на літо найкраще рішення для мене. Він швидко вбирається, не лишає жирної пліЧитати далі
Огляд маски для обличчяЕкономічне пакування, чудово підходить для тих, хто часто користується масками для обличчя. Приємний аромат, вишукане пакування. Маску для обличчя легко зняти за допомогою пінцета, що входитЧитати далі
Приємний ароматМає дуже приємний аромат огірка. Добре піниться.
Можливо, для мене трохи занадто сильний. Після використання, хоча шкіра не відчувала стягнутості, вона все ж була трохи сухою.
Супер крем! Я залишилась ним надзвичайно задоволена, крем має приємну структуру, швидко поглинається шкірою і не залишає жирної плівки. Моя шкіра комбінована (жирна в т-зоні та суха в районі щік) такожЧитати далі
5*Мені дуже подобаються ці чисті прокладки. Я використовую їх у своїй нічній рутині, і вранці у мене дуже м’яка шкіра. Запах прекрасний. Мені подобається цей блок-рішення. Після того, як я проЧитати далі
Крем із більш насиченою текстурою, але легкий, у наймилішій упаковці, яку я коли-небудь бачивРекомендую для холодних місяців. Більш багата текстура, але легка. Запах нагадує чорничний йогурт. І упаковка надзвичайно чарівна!