Фантастична м'якістьЯ ніколи не мала такого чудового очищувача для обличчя! При нанесенні легко розподіляється по шкірі і приємно жирніє. Він повністю видаляє ВВ-крем, тіні для повік і губну помаду, залишаючи тЧитати далі
Вітамінний заспокійливий гельОсобисто я віддаю перевагу лосьйонам для тіла на основі гелю, а не кремам, особливо влітку, оскільки вони забезпечують приємніші відчуття, тому мені дуже подобається цей тип. Поки не вберетьЧитати далі
Фантастична м'якістьЯ ніколи не мала такого чудового очищувача для обличчя! При нанесенні легко розподіляється по шкірі і приємно жирніє. Він повністю видаляє ВВ-крем, тіні для повік і губну помаду, залишаючи тЧитати далі