ОсвіжаючийЦе не буде надзвичайно зволожуючим, якщо у вас дуже суха шкіра або якщо у вас проблеми з бар’єром. Але для жирної і нормальної шкіри підійде. Також приємно освіжити протягом дня поверх макіяЧитати далі
Я вже п'ю другу пляшку!Продукт залишає дуже приємне прохолодне, заспокійливе відчуття на шкірі. Він не подразнює. Особливо приємно обприскувати ним обличчя в літню спеку. Щиро рекомендую!
прохолодний тонікТекстура трохи густіша, що мені подобається. Я давно ним не користувалася, але він не подразнює мою суперчутливу шкіру, я ним задоволена.
ОсвіжаючийЦе не буде надзвичайно зволожуючим, якщо у вас дуже суха шкіра або якщо у вас проблеми з бар’єром. Але для жирної і нормальної шкіри підійде. Також приємно освіжити протягом дня поверх макіяЧитати далі
Я вже п'ю другу пляшку!Продукт залишає дуже приємне прохолодне, заспокійливе відчуття на шкірі. Він не подразнює. Особливо приємно обприскувати ним обличчя в літню спеку. Щиро рекомендую!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу