Я вже п'ю другу пляшку!Продукт залишає дуже приємне прохолодне, заспокійливе відчуття на шкірі. Він не подразнює. Особливо приємно обприскувати ним обличчя в літню спеку. Щиро рекомендую!
Я вже п'ю другу пляшку!Продукт залишає дуже приємне прохолодне, заспокійливе відчуття на шкірі. Він не подразнює. Особливо приємно обприскувати ним обличчя в літню спеку. Щиро рекомендую!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу