Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 5
Az utóbbi időben az eddig bevált ajakápolóim cserbenhagytak, ezért váltottam. A Torriden az első kipróbált a koreai ajakápolók közül és nem okozott csalódást. S.O.S krémként is jól teljesített, már az első alkalomtól kitűnően puhította a száraz ajkakat. A hatása hosszan kitart. Fényes "látványú", vizes érzetű a krém. Illatmentes. A 3 db krém+kulcstartó/szilikon, világítós😊/, pedig ár-érték arányban tökéletesnek tűnik.
Valóban a legjobb hidratáló ajakápoló olaj, még a teljes felszívódás után is hosszú ideig hidratál és táplál. Felvitel után fényes hatást hagy maga után.
Ez az ajakbalzsam a legjobb dolog, amire az ajkainknak szükségük van. Én személy szerint éjszaka használom, és 5 nap alatt meggyógyította a száraz, kicserepesedett ajkaimat, és folyamatos használatával eltüntetett egy apró ráncot az ajkam felett. A csomagban 3 darabot kapunk, és ez az ár teljesen indokolt. Az ajkaim már nem szárazak, és már nem érzek égő érzést az oldalukon, amikor limonádét iszom. Napközben rúzst kenek rá, és rá a rúzs ovális balzsamját, és gyönyörű fényt és védelmet kapok egész napra. Ó, tökéletes.
Extrém reaktív, barrier-gyenge bőröm van, és a téli hideg száraz levegő kikészíteti. Mindent próbáltam már, meg gyógyszertári szájápolót is, de végre ez volt az ami rendbehozta az ajkaimat. Egy a táskámon, egy az irodában, egy pedig otthon van használatban. Ja, és a karabíner miatt könnyen le tudom venni a táskáról amikor használni akarom.
kérem, ez a leghidratálóbb, imádom télen, és tényleg hidratálja az ajkakat + ajakmaszkként is használható
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.