Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid




Vélemények – 5
Ezek a korongok nagyszerűek a napi hidratáláshoz 💙 Már egyetlen használat után megnyugtatják a bőrt és felfrissült érzetet hagynak maguk után. Gazdagon telítettek, gyengédek, és még az érzékeny bőrt sem irritálják. A bőr puha, hidratált tapintású és ragyogóbbnak tűnik. Sminkelés előtt is tökéletesek, mivel gyönyörűen simítják a bőrt.
Érzékeny a bőröm, és sajnos nem osztom az előző hozzászólók lelkesedését, a korongok minden használat után irritálnak, a bőröm mindig piros, bár a színe idővel kiegyenlítődik, nem látok pozitív hatást, és az ára is nagyon magas. Másodszor, ezt a terméket nem venném meg újra.
Ez csak az én függőségem! Egy 36 éves lány vagyok, és ennek a szettnek köszönhetően 80%-ban nulla ráncom van, a pórusaim pedig olyanok, mint egy 20 évesnek. Igen, persze, a koromnak megfelelően nézek ki, de a bőröm minőségén ez nem látszik! És ami a legjobban megdöbbent, az az, hogy a hatás nem múlik el mosás után, az utolsó alkalmazás után egy tisztességes időnek kell eltelnie (nem is tudom, mennyi, még egy hét sem telt el), hogy a bőr elkezdjen romlani. A hatás jobb, mint a kozmetikai beavatkozások után, tudom, van mihez viszonyítanom! (És nem, ezek nem rossz kozmetikusok, a kozmetikusok jók voltak) Ha félsz egyszerre ennyit venni, de ki akarod próbálni, kezdd ezekkel a tapaszokkal 🤗❤️, de hagyd őket +/- 10 percig a folyókon, hogy a szem alatt is legyenek)) akkor elsőre mindent megértesz))
i have combination skin, it doesn’t break me out at all. Very calming and leaves the skin smooth!!
Nagyszerű termék! Száraz és érzékeny a bőröm, és ez egy igazán nagyszerű termék😍 A bőröm gyönyörűen hidratált☺️
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.