Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Vélemények – 1
A víz kétfázisú folyadéknak tűnik, gyöngyházfényű szuszpenzióval. Rögtön meg kell jegyezni, hogy száraz a bőröm. Reggelente, ébredés után használom a vizet. Olyan jól táplálja és tisztítja a bőrömet, hogy utána nem kell krémet kennem. Bár a bőrtípusom miatt korábban naponta többször is krémeztem, most már csak este teszem. A legfontosabb, hogy ne felejtsd el felrázni a tubust.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.