Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 6
Négy hónapja használom, és azt kell mondanom, hogy nagyon szeretem. Közepesen folyékony, így nem ragad a kézhez vagy az archoz, és jól felvihető a bőrre is. Vacsora előtti alakformáló masszázsra használom, mert pont jól kenhető. Kis mennyiség is elég (egy pumpálás), így gazdaságos. Átlátszó színű, erős illatmentes. Nem csíp, ha a szembe kerül. Nagyon jól eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket is. Sminkeléskor egy kicsit több olajat kell felvinni. Víz hozzáadása után jól emulgeálódik, és könnyen lemosható. Érzékeny, kombinált bőröm van, ami hajlamos a szárazságra, és ez az olaj egyáltalán nem irritálja és nem szárítja ki. Rendszeres használat után eltűntek a homlokomon és az orromon lévő mitesszerek. Nem használok más mitesszerekre szánt termékeket, csak hidratálásra. Szóval azt hiszem, meghozta az ígért hatást 😊 persze, lehet, hogy mindenkinek más jön be. Nekem nagyon bejött.
Alig várom, hogy befejezzem az eddigieket, és kipróbálhassam ezt az új arctisztítót.
Jól tisztítja és hidratálja a bőrt. Tetszett.
Nagyon szép olaj, finom, jól tisztít és szerencsére nem váltott ki allergiás reakciót :)
A legjobb sminklemosó olaj számomra! Jól bírja a sminket és puha utána a bőr 😊. Körülbelül a harmadik csomagom már megvan és nem áll szándékomban változtatni.
A legjobb vak vétel. Tökéletes könnyű olajos állagú, gyönyörűen eltávolítja a sminkmaradványokat, öblítés/törlés után szépen lemegy, nem hagy zsíros filmréteget.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.