Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 48
Eddig ez a legjobban fedő korrektorom! Sokkal könnyebb a viselése, nagyon tartós, nem morzsálódik, még akkor sem jön le, ha vízzel érintkezik. A nagyon piros pattanásokat is szépen eltünteti. Csak ajánlani tudom! ^^
Ugyanannak a márkának a korrektorával keverem, jól fed, és már másodszor veszem meg.
Tökéletes rózsaszín korrektor a szem körüli sötét karikák elfedésére. Ajánlom! Vegyél meg!!
Gyönyörűen fed, nagyon természetesen néz ki. Az egész arcomon használom, és nem tudom abbahagyni a használatát.
Nagyon jól fedi a szem alatti karikákat, a piros foltokat az arcbőrömön. Kellemes illata van, nem "porlik" felvitelt követően. Egy kevés mennyiség is elegendő a fedésre.
Jól fed és jól kenhető
Napközben kicsit megváltoztathatja a színét, és narancssárgára színezheti az arcot, de nem olyan erős, és minden másban jól teljesít. Számomra több előnye van, mint hátránya, szívesen megismétlem másodszor is.
A színkorrektor rendben van; a fotókon látható árnyalat világos, természetes és szép. Sajnos nekem nem való – nagyon nehéz a bőrömön, és már nagyon kis mennyiségben is erősen kiemel minden egyes ráncot.
Nagyon-nagyon elégedett vagyok a korrektorral, minden nap használom a szem alatti karikák elfedésére, jól fed, frissnek tűnik tőle. Kicsit beleivódik a szem alatti ráncaimba, de nem vészes, biztosan újra fogom venni.👍🏻🙌🏻
A korrektor teljes fedést biztosít, nem gyűrődik, a színe pontos! A 01-es árnyalatot rendeltem, világos bőrű vagyok. Ráadásul SPF28-as.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.