Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 17
Nagyon könnyű és krémes, a bőr gyönyörűen fényes és puha utána, nem zsíros és könnyen felvihető. Nem erre számítottam, de végül el vagyunk ragadtatva a krémtől. 💗 Ami a felvitelt illeti, egy kevés is elég, így sokáig elég ☺️
Ez már a második tégely, amit ebből a krémből vettem. Hihetetlenül hidratál anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. Egész nap szabályozza a bőr fényét, nem komedogén, és nagyon enyhe, kellemes gyógynövényes illata van.
nagyon jól hidratál, nem zsírosítja a bőrt, gyorsan beszívódik és nem érződik a bőrön
Mintaként kaptam megvételre. Először izgatott voltam, a krém pontosan olyan sűrűbb állagú, mint amit télen szeretek, és az illata is nagyszerű. De egy óra múlva, amikor az arcomhoz értem, rájöttem, hogy morzsolódik. Kár, keresek majd mást.
Ez a krém nagyon hidratáló, de nem zsíros.
Kombinált/zsíros a bőröm, így ez a krém tökéletes számomra! Különböző szérumok fölé kenem, általában este, de nappal smink alatt is jól működik. Az állaga nem túl folyós; elkenés után inkább géles, de kellemes. A krém kellemes illatú, és kezdetben ragacsos réteget hagy az arcomon. Reggelre a ragacsos érzet eltűnik, és a bőröm nagyon puha tapintású.
Nagyon ajánlom, friss, tisztítja a bőrt. Nekem megvan a teljes készlet, és működik, amikor úgy érzem, hogy a bőrömnek tisztításra van szüksége. Nem ajánlom mindennapi ápolásra.
Ez a krém nagyon jó a pattanásos bőrre. Olyan sűrű, és reggelre olyan puha az arcom. Egy apró panaszom van, hogy néha fehér pelyheket hagy az arcomon.
Ez a krém nagyszerű. Segített a pattanásos bőrömön. Egy apró panaszom van, hogy néha apró fehér csíkokat hagy maga után. De megéri az árát, olyan sima a bőröm, amikor reggel felébredek.
Végre egy krém, amit éjjel-nappal használhatok, és nem nehéz vagy irritáló.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.