Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Vélemények – 2
A krém viszonylag erős fényvédővel rendelkezik. Egy hét használat után eddig nem tömítette el a pórusokat, de hihetetlenül fehér – ha többet kensz fel belőle, úgy nézel ki, mint egy szellem. Pozitívum, hogy nem gyűrődik, és egészen jól mutat smink alatt és finomabb sminktermékek, például BB krémek alatt is. Valószínűleg nem fogom újra megvenni, de elhasználom, ha már nem tömíti el a pórusokat, ami gyanítom, hogy lehetséges ilyen nehéz állagnál. Kevesebb felvitele is több mint elég.
Ez a fényvédő tökéletes! Nagyon könnyűnek érződik a bőrön, és egy pillanat alatt teljesen felszívódik. Nagyon elégedett vagyok az állagával!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.