Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid







Vélemények – 2
Nagyon kellemesen csalódtam ebben a szérumban. Kellemesen könnyű az állaga, egyáltalán nem ragad, és tonizálás után nagyon kényelmes érzés a bőrön. Gyönyörűen világosítja a fakó bőrt, frissebbnek és egészségesebbnek mutatja a bőrt. Néhány használat után a bőrpír és a kisebb kiütések enyhe csökkenését is észrevettem, ami nagyon boldoggá tett. Az árához képest nagyon jó és sikeres termék. A pipetta is tetszik, könnyű vele dolgozni, és összességében a szérum jól néz ki.
Kiváló szérum, mindent tud, amire szükségem van. Alkalmas az érzékeny bőrömre. A bőr nem feszül vagy irritálódik. Csodálatosan hidratál és táplál. Nagyon ajánlom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.