Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 41
Vízhiányos bőrre vettem. Nekem túl nehéz, és testes krém. Csak éjszakára használom, akkor is vékonyan, de soknak érzem így a tavaszi/nyári időszakban. Ugyanakkor igaz, hogy az érzékeny bőrömet nem bántotta, és remekül hidratál. Télen valószínűleg jobban fogom szeretni, és ha akkor értékeltem volna, akkor 5 csillagot adtam volna rá.
Jól hidratál, sűrű és gazdag; este használom. Ráadásul nagy kiszerelésű.
Ajánlom, gyorsan beszívódik és nagyon hatékony.
Krém Kiváló krém, nagyon jól hidratálja és táplálja a bőrt. Reggel és este használom. Elég sűrű, de száraz a bőröm, így tökéletesen megfelel nekem. Talán nyáron csak este fogom használni.
A krém jól teszi a dolgát, habár sérült barrierre nem ajánlom, mert nekem csíp.
Ajánlom a krémet, már a harmadik üvegnél tartok, a krém állaga remekül működik, hidratált a bőröm, gyorsan beszívódik és nem érzed a bőrön, remekül működik a bőrömön, éjjel-nappal használom.
Már többször is vettem, minden télen megveszem ezt a krémet. Az érzés, amikor felkenem, félreérthetetlen, más krémnél nem tapasztalok ilyet. Sűrű, de ugyanakkor selymes, nem értem, hogy lehetséges. Kombinált, kissé szárazabb, kipirosodott bőröm van. Nyugtatja és hidratálja a bőröm, de teljesen más szinten, mint más krémek.
A bőröm mostanában rendkívül reaktív és dehidratált, és ez a krém pontosan az, amire szükségem volt. Hidratálja, táplálja és nyugtatja a bőrt. Nagyon ajánlom.
Előrebocsátom, hogy a három csillag CSAK a termékre vonatkozik, a kiszállítás viszont öt csillagot érdemel, mivel tökéletes állapotban és időben érkezett meg. Annyira szerettem volna szeretni ezt a terméket, de sajnos most azon kaptam magam, hogy csak elhasználom, mivel nem akarom kidobni a rá költött pénzt. Több probléma is van vele (összehasonlításképpen: vegyes, inkább száraz és ekcémára hajlamos a bőröm), először is, egy örökkévalóságig tart, mire beszívódik a bőrbe, szóval ha sietek, sosem nyúlok hozzá, másodszor pedig hidratálónak tűnhet, de már körülbelül két hónapja használom, és azt tapasztalom, hogy csak a hidratálás illúzióját kelti, de hosszú távon nem igazán hidratál. Ezt azért vettem, hogy lecseréljem az egyik másik hidratáló krémemet (Illiyoon ceramide ato krém, amit imádnék, ha a ksisters is árulna 🙏), ami akkoriban még nem volt kapható, és a bőröm nagyon száraz volt, szóval imádkoztam, hogy ez működjön, de sajnos nekem nem vált be.
Az Illyoon ato krémhez hasonlítanám. Jól zárja a nedvességet a bőrbe, bár nehezebb, nem hagy maga után zsíros érzetet, a bőr hidratált és puha utána. Tökéletes a hidratáló szérumok "zárolásához".
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.