Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 3
Használat után a bőröm valóban kipihentnek és frissnek tűnik, mintha egy jó éjszakai alvás után lett volna. A bőrtónusom egyenletesebbé válik, a bőrpír és a gyulladás láthatóan csökken – az arcom nyugodtnak és ápoltnak tűnik. Szeretném kiemelni az állagát is: a szérum teljesen nem ragad, könnyű és nagyon kényelmesen használható. Gyorsan felszívódik, nem hagy maga után filmréteget vagy zsíros fényt, és tökéletes nappali és esti bőrápolásra egyaránt. A bőröm puha, sima és ragyogó – az eredmények már egy használat után láthatók. Nagyon ajánlom 🤍 Köszönöm a mintákat. Kipróbálhattam a teljes termékcsaládot.
Nagyon ajánlom ezt a szérumot – még csak két hete használom, de úgy érzem, máris elkezdte leküzdeni az elszíneződésemet! Nagyon érzékeny a bőröm, és ennek a szérumnak nagyon nyugtató hatása van az arcbőrömre. Általában enyhe csípő érzést érzek, amikor más márkák szérumait használom (mintha irritált lenne a bőröm), de szerencsére ez a szérum nem. Mindenképpen fogom használni újra.
A szérum folyós, de nem ragadós. A bőr a szérum felvitele után érzékeny. Nagyon esztétikus üveg. Köszönöm a gyors szállítást és a jó terméket!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.